My Team ? - ? AVS

May 29, 2014 - 12:00 am

Uitslagen De 15 km van Smaal Standdaarbuiten
Standdaarbuiten – Donderdag 29 mei 2014
=========================================================================

JONG1, JEUGD T/M 9 JR
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Marijn Snijders 2005 Standdaarbuiten 4:00
2 Unai Kest 2005 Oudenbosch 4:02
3 Kay Witters 2004 Etten-Leur 4:17
4 Roel Kuijpers 2006 Oud-Gastel 4:29
5 Luken Kest 2008 Oudenbosch 5:09
6 Luuk Klijn 2010 Standdaarbuiten 6:59

MEIS1, JEUGD T/M 9 JR
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Amy de Graaf 2005 Wemeldinge 3:49
2 Noa van de Leur 2005 Roosendaal 3:50
3 Evy van de Leur Roosendaal 4:08
4 Tess Witters 2004 Etten-Leur 4:14
5 Femke Kuipers 2007 Oud-Gastel 4:36
6 Noortje Schraven 2006 Standdaarbuiten 4:44
7 Beau van Ommeren 2007 Roosendaal 5:08
8 Kiki Snijders 2008 Standdaarbuiten 5:17

JONG2, JEUGD 10 T/M 12
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Robert de Graaf 2002 Wemeldinge 6:39
2 Nigel Groen 2004 Standdaarbuiten 7:53
3 Koen van Ommeren 2001 Roosendaal 8:30
4 Luke Janssen 2004 Standdaarbuiten 8:38
5 Julian Bos 2002 Standdaarbuiten 12:18

MEIS2, JEUGD 10 T/M 12
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Ilvia Hederik 2001 Barendrecht 8:07

JJUNB, 5 KILOMETER JUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Maikel Peeman 1999 Flakkee 19:40
2 Marvin Boschman 1998 Spado 20:15
3 Max Donkersloot 1999 THOR 21:21
4 Tim van Ommeren 1998 Roosendaal 27:45
5 Mathieu van Rijswijk 1998 Zevenbergen 30:40

MJUNB, 5 KILOMETER JUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Brigitte de Graaf 2000 AV ’56 23:44
2 Robin van Ommeren 2000 THOR 25:01
3 Siena Vergeer 2000 Oudenbosch 34:40

JJUNA, 5 KILOMETER JUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Carliho Suijkerbuijk 1995 Roosendaal 18:56
2 Rolino Dircken 1995 Rucphen 19:18

MJUNA, 5 KILOMETER JUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Iris van der Horst 1996 Standdaarbuiten 32:01

MAN, 5 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Ricardo Sint Nicolaas 1986 Flakkee 18:04
2 Ron Kest 1973 AVO 1983 21:10
3 Jeroen Senden 1979 Klundert 21:43
4 Jaco Rip 1978 Scherpenisse 22:17
5 Jeroen Veldman 1989 Standdaarbuiten 22:31
6 Peter Simons 1959 Olympia Halsteren 24:15
7 Nils Garama 1987 Parthenon 24:37
8 Richard Spronk 1986 Klundert 25:17
9 Wim Ambagt 1951 AVO 1983 25:49
10 Toon Paulissen 1953 Zevenbergen 26:54
11 Riry Oostvogels 1947 Achilles 27:07
12 Mark Mol 1992 Oud Gastel 27:11
13 Sander de Vos 1991 Steenbergen 28:22
14 Marco Snijders 1971 Standdaarbuiten 30:59
15 Pietje Jansen 1968 Standdaarbuiten 31:35
16 John Kerstens 1956 Standdaarbuiten 32:26
17 Jeroen Kerstens 1987 Standdaarbuiten 32:31
18 Arno Clarijs 1951 Groene Ster 35:13
19 Rob Keijer 1968 Groene Ster 35:16

VROUW, 5 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Marlou Propst 1989 Tegelen 22:31
2 Ria Bom 1959 Rucphen 22:50
3 Anouk Kerstens 1991 Roosendaal 23:55
4 Susanne van der Linden 1988 Etten Leur 26:01
5 Vicky Wagemakers 1977 Roosendaal 26:38
6 Manon Vermeulen 1993 Oudenbosch 27:03
7 Anita Stoop 1960 Zevenbergen 28:29
8 Carola Gouw 1986 Rotterdam 29:41
9 Marjella Meijers 1970 Fijnaart 29:42
10 Maike van Overveld 1953 Oudenbosch 31:08
11 Sabine Frijters 1980 Standdaabuiten 31:41
12 Irma Nuiten 1969 Steenbergen Nb 31:48
13 Anke Bakker 1980 Standdaarbuiten 31:53
14 Wietske Gelens 1983 Standdaarbuiten 32:32
15 Annemiek Machielsen 1969 Standdaarbuiten 32:36
16 Si Kongkoon 1973 Standdaarbuiten 32:39
17 Samantha Suijkerbuijk 1978 Standdaarbuiten 32:40
18 Jeanneke van Overveld 1979 Oudenbosch 33:08
19 Melenie Boeren 1977 Standdaarbuiten 34:35
20 Marja Aarden 1974 Oud-Gastel 34:59
21 Sandra Keijer-Thijs 1971 Zevenbergen 35:08
22 Mariska Santing 1979 Standdaarbuiten 35:36
23 Lian Oosterbos 1961 Standdaarbuiten 35:48
24 Maaike Jaspers 1976 Standdaarbuiten 36:35

MAN, 10 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Alexander Siemons 1984 Roosendaal 37:27
2 AndrÈ Vergeer 1965 Oudenbosch 43:34
3 Koos Nieuwkerk 1959 Fijnaart 44:20
4 Peter van Beurden 1968 Prinsenbeek 44:46
5 Nick Langeweg 1990 Zevenbergen 45:31
6 Michael Pijnenburg 1990 Zevenbergen 45:41
7 Rins de Kock 1978 Oudenbosch 48:51
8 David Shearlaw 1968 Roosendaal 48:59
9 Ronald van Dijk 1987 Rucphen 49:18
10 Henk Garama 1957 Dordrecht 49:33
11 Ad Hoppenbrouwers 1947 Fijnaart 51:45
12 Ben Cornel 1959 Zevenbergen 51:57
13 Ton Buurstede 1968 Zevenbergen 54:34
14 Leo Stok 1965 Zevenbergen 1:03:21
15 Maarten Kremers 1977 Zevenbergen 1:04:24
16 Norbert Roks 1966 Standdaarbuiten 1:15:02

VROUW, 10 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Gine Shearlaw 1970 Roosendaal 53:12
2 Tineke Teunissen 1989 Fijnaart 53:47
3 Sandra den Outer 1990 Oud-Beijerland 58:10
4 Irma Verhulst-Krebbeks 1957 Standdaarbuiten 58:37
5 Kirsti Hammer 1969 Amersfoort 1:00:32
6 Ramona de Jong 1977 Etten-Leur 1:01:02

MSEN, 15 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Niels Damen 1985 DJA 53:13
2 Johnny Arensman 1988 Flakkee 55:52
3 Koen Hussaarts 1990 Kruisland 1:03:34
4 Yvo Schrantee 1980 Achilles 1:10:31
5 Pascal van Dokkum 1980 Groene Ster 1:18:05

M35, 15 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Roel van Nes 1969 AV Standdaarbuiten 53:59
2 Barry van Beers 1977 AVO 1983 54:38
3 Roland van Hooff 1976 Zegge 1:00:21
4 Raymond Schoonen 1970 Groene Ster 1:00:30
5 Dennis van den Bemt 1978 Etten-Leur 1:01:09
6 Arjan Laseroms 1973 AVO 1983 1:01:32
7 Daaf de Rijke 1969 THOR 1:02:05
8 Ton Rijsdijk 1978 Diomedon 1:02:56
9 Martin de Graaf 1970 Wemeldinge 1:03:16
10 Marco Schijvenaars 1973 AVO 1983 1:03:52
11 Martin Karreman 1976 Den Haag 1:06:43
12 Achim Spronk 1972 Kranenburg (GER) 1:07:56
13 Marcel Bongers 1976 Klundert 1:09:13
14 Niek Wagemakers 1974 Roosendaal 1:09:29
15 Edwin Jaspers 1974 AV Standdaarbuiten 1:12:15
16 ArnÈ de Been 1970 Olympia Halsteren 1:12:56
17 Peter Braspenning 1972 AVO 1983 1:14:30
18 Remco van de Waart 1977 Olympia Halsteren 1:15:38
19 Marco Goorden 1971 THOR 1:15:39
20 Alex Cools 1976 Breda 1:21:01
21 Dennis Matthijssen 1974 Roosendaal 1:23:38

M45, 15 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Richard Oosterhout 1965 AVR ’90 50:54
2 Kees Lazeroms 1963 Achilles 53:02
3 Hans Berendsen 1967 Pallas ’93 55:42
4 Berry Pallada 1967 Road Runners Etten-L 56:06
5 Henk Buesink 1963 Achilles 57:08
6 Ger Haverkamp 1966 AVO 1983 58:21
7 Ton Nagtzaam 1963 AV Standdaarbuiten 58:43
8 Johan van Opstal 1965 AVO 1983 59:48
9 Hans van der Horst 1966 THOR 59:55
10 Thomas White 1964 Pallas ’93 1:01:21
11 Marc van het Hooft 1967 THOR 1:01:49
12 Rien van Vossen 1959 Spado 1:03:46
13 Peter Gulden 1960 Achilles 1:04:09
14 Mark Kamphuis 1968 Loopgroep Aart Stigt 1:06:31
15 P W J Woestenberg 1964 AVR ’90 1:06:34
16 Piet Danen 1960 Oud Gastl 1:09:33
17 Adrie Dekkers 1963 AVO 1983 1:09:34
18 Joost Bezem 1969 AVO 1983 1:09:35
19 Wim van de Sande 1963 AVR ’90 1:09:39
20 William van Overveld 1964 Roosendaal 1:10:25
21 RenÈ van den Broek 1962 THOR 1:10:42
22 Frans den Otter 1961 Oud-Beijerland 1:10:47
23 Onno Amoureus 1964 Oudenbosch 1:11:51
24 Frank van der Broek 1960 THOR 1:13:01
25 Marcel van Rijswijk 1960 Groene Ster 1:14:59
26 Jack Beerendonk 1962 AV Standdaarbuiten 1:17:49
27 Rob Bogers 1963 Roosendaal 1:17:55
28 Kees Fikke 1959 AV Standdaarbuiten 1:18:46
29 Hans Rens 1962 Oudenbosch 1:20:26
30 Arjen Los 1967 Standdaarbuiten 1:21:20
31 Eric van Alphen 1964 AV Standdaarbuiten 1:23:18

M55, 15 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Charles Timmermans 1957 Pallas ’93 57:31
2 Peter Goos 1958 Sprint 58:15
3 Jan Arnouts 1958 Achilles 58:50
4 Chrisje Schrauwen 1952 Loopgroep PK 1:01:44
5 Bert van Exsel 1954 Sprint 1:03:56
6 Toon van Peer 1951 THOR 1:06:02
7 Jos Rens 1959 AVO 1983 1:06:52
8 Nico Baas 1958 Bleskensgraaf 1:07:05
9 Peter Nefs 1954 Achilles 1:07:22
10 Adrie Baremans 1957 AVO 1983 1:07:39
11 Wim Lammers 1958 Bleskensgraaf 1:07:49
12 Jack Bergs 1954 Roosendaal 1:09:02
13 Sieb Bom 1956 AVR ’90 1:09:38
14 Kees van der Borst 1958 Rucphen 1:09:54
15 Michel van der Weegen 1956 AVO 1983 1:10:18
16 Ad van Hees 1958 THOR 1:11:15
17 Leonhard van Egeraat 1954 Spado 1:12:24
18 Jos Oonincx 1954 THOR 1:13:23
19 CornÈ van Dorst 1957 Noordhoek 1:14:27
20 AndrÈ Mol 1959 Nispen 1:14:35
21 Jos Bruurs 1957 Sprint 1:14:41
22 Ad Kuijpers 1954 THOR 1:16:28
23 Peter Rijsdijk 1950 Diomedon 1:20:09
24 Gerrit Verhoef 1950 Zwijndrecht 1:21:16
25 Geert Knook 1957 AV Standdaarbuiten 1:21:41
26 Koos Hanswijk 1951 Diomedon 1:27:42

M65, 15 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Rinus Mulders 1948 THOR 1:10:29
2 Leo vd Luijtgaarden 1948 THOR 1:12:36
3 Jo Rijnvos 1944 AV Standdaarbuiten 1:14:40
4 Johan Thijssen 1946 Noordhoek 1:20:28

VSEN, 15 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Britt Vanthillo 1993 Essen 59:09
2 Yvonne Boot 1981 AVO 1983 1:05:31
3 Annika Spronk 1982 AV Standdaarbuiten 1:07:57
4 Anne van Alphen 1992 AV Standdaarbuiten 1:12:28
5 Marcella Roks 1990 AV Standdaarbuiten 1:13:24
6 Sandra Matthijssen 1983 Roosendaal 1:23:37

V35, 15 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Annelies Postema 1975 THOR 1:04:52
2 Marian Verbruggen 1977 THOR 1:06:57
3 Wendy Deijkers 1973 AV Standdaarbuiten 1:09:44
4 Sonja van Hecke 1971 THOR 1:11:02
5 Sandra Plug-Kouters 1973 Noordhoek 1:13:12
6 Ingeborg de Jong-Magie 1974 AV Standdaarbuiten 1:14:42
7 Jolanda Vriens 1974 AV Standdaarbuiten 1:21:11
8 Miranda Belet 1972 Olympia Halsteren 1:41:58

V45, 15 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Els van Hooijdonk 1967 Essen 59:05
2 Petra Bruijs 1968 Spado 1:06:05
3 Jose van der Linden 1964 Achilles 1:07:36
4 Margot Testers 1963 Olympia Halsteren 1:10:51
5 Annette de Bot 1965 AVO 1983 1:13:18
6 Liesbeth Beerendonk 1964 AV Standdaarbuiten 1:23:20

V55, 15 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Marianne Spronk 1948 Goch (GER) 1:08:12
2 Ciska Roelen 1956 THOR 1:11:22
3 Bep Tielemans-Broeders 1955 Olympia Halsteren 1:21:03
4 Mien Ossenblok-Frijter 1950 AVO 1983 1:21:44
5 Annie van Oijen 1951 DJA 1:25:22

=========================================================================
www.uitslagen.nl 29-05-2014 16:31

Print Friendly, PDF & Email